Geofield Directions (1.0.1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Link text
de: Link-Text

en: HTML attributes
de: HTML-Attribute

en: This field supports tokens.
de: Dieses Feld unterstützt Tokens.

en: Link text: @text
de: Linktext: @text
