Geofield Directions (1.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Link text
fr: Texte du lien

en: HTML attributes
fr: Attributs HTML

en: This field supports tokens.
fr: Ce champ prend en charge les jetons (tokens).
