Geofield Directions (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: HTML attributes
hu: HTML tulajdonságok

en: This field supports tokens.
hu: Ez a mező támogatja a vezérjeleket.

en: Link text: @text
hu: Hivatkozás szövege: @text
