Geofield Directions (1.0.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Link text
sv: Länktext

en: HTML attributes
sv: HTML-attribut

en: Geofield
sv: Geofält

en: This field supports tokens.
sv: Detta fält stöder ersättningstecken.
