Geofield Directions (1.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Link text
vi: Văn bản dùng làm liên kết

en: Zoom
vi: Thu/Phóng

en: HTML attributes
vi: Thuộc tính HTML
