Geofield Map (all releases) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Weight
et: Kaal

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Options
et: Valikud

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Table
et: Tabel

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Position
et: Asukoht

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: normal
et: tavaline

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Map width
et: Kaardi laius

en: Map height
et: Kaardi kõrgus

en: Max
et: Maksimaalne

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Min
et: Minimaalne

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Image style
et: Pildi stiil

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Checked
et: Kontrollitud

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
et: Pildifail on vigane või pilditüüp ei ole lubatud. Lubatud tüübid on: %types
