Geofield Map (all releases) - en to hu translation catalogue (56 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: none
hu: nincs

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Scale
hu: Aránytartó méretezés

en: Table
hu: Táblázat

en: Provider
hu: Szolgáltató

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Google Maps API Key
hu: Google Maps API kulcs

en: normal
hu: általános

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti szélessége CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
hu: A Google térkép alapértelmezés szerinti magassága CSS hosszúságként vagy százalékként. Példa: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Map width
hu: Térkép szélessége

en: Map height
hu: Térkép magassága

en: Max
hu: Legfeljebb

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: tiny
hu: apró

en: small
hu: kicsi

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Draggable
hu: Húzható

en: Providers
hu: Szolgáltatók

en: - Any -
hu: – Bármelyik –

en: Min
hu: Legkisebb

en: Data source
hu: Adatforrás

en: Behaviour
hu: Viselkedés

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: Terrain
hu: Föld

en: Image style
hu: Képstílus

en: Geocoder Settings
hu: „Geocoder” beállítások

en: Default Map Type
hu: Alapértelmezés szerinti térképtípus

en: View mode
hu: Nézetmód

en: Places
hu: Helyek

en: Geofield Map
hu: Geofield térkép

en: Checked
hu: Ellenőrizve

en: Fullscreen Control
hu: Teljes képernyő vezérlés

en: Enable the Fullscreen View of the Map.
hu: A térkép teljes képernyős nézetének engedélyezése.

en: View mode the entity will be displayed in the Infowindow.
hu: Az entitás információs ablakban való megjelenítéséhez használt nézetmód.

en: Click to reset the map to its initial state
hu: Ide kattintva a térkép kezdő állapotába állítható

en: Reset Map
hu: Térkép alaphelyzetbe állítása

en: Enable Map Reset Control
hu: Térkép alaphelyzetbe állítás vezérlésének engedélyezése

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
hu: A képmező érvénytelen vagy a képtípus nem engedélyezett. Engedélyezett típusok: %types

en: Search Address
hu: Cím keresése

en: Search an Address on the Map
hu: Egy cím keresése a térképen
