Geofield Map (11.1.1) - en to mr translation catalogue (19 entries)

en: enabled
mr: कार्यरत केले

en: Value
mr: किंमत

en: disabled
mr: असमर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Upload
mr: अपलोड

en: Options
mr: विकल्प

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Position
mr: स्थान

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: - Any -
mr: - काहीही -

en: Min
mr: किमान

en: View mode
mr: दृश्य प्रस्थिती
