Geofield Map (all releases) - en to pl translation catalogue (55 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: Weight
pl: Waga

en: none
pl: brak

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: Options
pl: Opcje

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Scale
pl: Skala

en: Table
pl: Tabela

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Position
pl: Pozycja

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: normal
pl: normalna

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Replacement patterns
pl: Wzorce podstawiania

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna wysokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Max
pl: Maksimum

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Visualization
pl: Wizualizacja

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: tiny
pl: drobna

en: small
pl: mała

en: - none -
pl: - brak -

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Zoom Control
pl: Sterowanie przybliżeniem

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Min
pl: Minimum

en: Data source
pl: Źródło danych

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia

en: Maximum file size
pl: Maksymalny rozmiar pliku

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
pl: Wartość w formacie "512" (bajtów), "80 KB" (kilobajtów) lub "50 MB" (megabajtów), która określa jak duży plik można wysłać z pomocą tego pola. Pozostawienie pola pustego spowoduje przyjęcie wartości ustawionej w PHP (obecnie <strong>%limit</strong>).

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Tooltip field
pl: Pole etykiety.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
pl: Lista rozszerzeń oddzielonych przecinkami lub odstępem, bez wiodącej kropki.

en: Default Map Type
pl: Domyślny typ mapy

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Places
pl: Miejsca

en: Geofield Map
pl: Mapa Geofield

en: Additional Options
pl: Dodatkowe opcje

en: Checked
pl: Sprawdzone

en: Data sources
pl: Źródła danych

en: Find my location
pl: Znajdź moją lokalizację

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
pl: Plik obrazu jest nieprawidłowy lub typ obrazu jest niedozwolony. Dozwolone typy: %types
