Geofield Map (11.1.2) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: disabled
az: söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Weight
az: Çəki

en: none
az: yoxdur

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Unknown
az: Naməlum

en: Upload
az: Yükləmə

en: Options
az: Seçimlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Table
az: Cədvəl

en: Provider
az: Provayder

en: Option
az: Seçim

en: Position
az: Vəzifə

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Min
az: Minimum

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: Image style
az: Şəkil üslubu

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
az: Şəkil faylı yanlışdır və ya şəkil növünə icazə verilmir. İcazə verilən növlər: %types
