Geofield Map (all releases) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Weight
am: ክብደት

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Provider
am: አቅራቢ

en: Position
am: ቦታ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
