Geofield Map (all releases) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Upload
ar: رفع

en: Options
ar: الخيارات

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Table
ar: جدول

en: Provider
ar: المزود

en: Position
ar: الوضع

en: normal
ar: عادية

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: small
ar: صغير

en: Maximum file size
ar: الحد الأقصى لحجم الملف

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
