Geofield Map (all releases) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ast: Pesu

en: Upload
ast: Xubir

en: Options
ast: Opciones

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Table
ast: Tabla
