Geofield Map (all releases) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Weight
be: Вага

en: none
be: няма

en: Upload
be: Загрузіць

en: Options
be: Налады

en: Fields
be: Палі

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Table
be: Табліца

en: Provider
be: Пастаўшчык

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Image style
be: Стыль выявы

en: View mode
be: Лад выгляду
