Geofield Map (all releases) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bg: Тегло

en: none
bg: не

en: Upload
bg: Трансфер

en: Options
bg: Параметри

en: Table
bg: Таблица

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
