Geofield Map (all releases) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Upload
bn: আপলোড

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Table
bn: টেবিল
