Geofield Map (all releases) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Cache Settings
ca: Preferències de memòria cau

en: Upload
ca: Puja

en: Options
ca: Opcions

en: Fields
ca: Camps

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Table
ca: Taula

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Position
ca: Posició

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Google Maps API Key
ca: Clau de l'API de Google Maps

en: Delay
ca: Retard

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'amplada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
ca: L'alçada per defecte del mapa de Google, en llargada CSS o en percentatge. Exemples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map width
ca: Amplada del mapa

en: Map height
ca: Alçada del Mapa

en: Max
ca: Màx

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: tiny
ca: minúscul

en: small
ca: petit

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Draggable
ca: Arrossegable

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Min
ca: Mínim

en: Geometry
ca: Geometria

en: Zoom Level
ca: Nivell de zoom

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: auto
ca: automàtic

en: Default Map Type
ca: Tipus de Mapa per Defecte

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Places
ca: Llocs

en: Geofield Map
ca: Mapa Geofield

en: Checked
ca: Comprovat

en: Map Widget, Formatter and Views integration for Geofields.
ca: Integració de widget, format i visualització de mapes per Geofields.

en: Configure Geofield Map Settings (such as Google Maps API key, etc...)
ca: Configureu la configuració del mapa Geofield (com ara la clau API de Google Maps, etc.)

en: Click to reset the map to its initial state
ca: Feu clic per restablir el mapa al seu estat inicial

en: Reset Map
ca: Restablir el mapa

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
ca: El fitxer d'imatge no és vàlid o el tipus d'imatge no està permès. Tipus permesos: %types
