Geofield Map (all releases) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།
