Geofield Map (all releases) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: none
eu: bat ere ez

en: Upload
eu: Igo

en: Options
eu: Aukerak

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Table
eu: Taula

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Position
eu: Kokapena

en: normal
eu: arrunta

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
