Geofield Map (all releases) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
hy: Պատկերի ֆայլն անվավեր է կամ պատկերի տեսակն անթույլատրելի է: Թույլատրված տեսակներ՝ %types
