Geofield Map (all releases) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Table
my: ဇယား

en: normal
my: ပုံမှန်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: small
my: အသေး
