Geofield Map (11.1.4) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Weight
bn: ভর

en: none
bn: একটিও নয়

en: Unknown
bn: অজ্ঞাত

en: Upload
bn: আপলোড

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Table
bn: টেবিল

en: Please wait...
bn: অনুগ্রহ করে অপেক্ষা করুন...
