Geofield Map (11.1.4) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Weight
ka: წონა

en: none
ka: არცერთი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Table
ka: ცხრილი

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Position
ka: პოციზია

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
