Geofield Map (11.1.4) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: enabled
kk: қосулы

en: Value
kk: Мән

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Weight
kk: Салмағы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Fields
kk: Өрістер

en: Table
kk: Кесте

en: Please wait...
kk: Күте тұрыңыз...0
