Geofield Map (11.1.5) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Value
ms: Nilai

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Weight
ms: Pemberat

en: none
ms: tiada

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Upload
ms: Muat naik

en: Options
ms: Opsyen

en: Fields
ms: Medan-medan

en: Width
ms: Kelebaran

en: Height
ms: Ketinggian

en: Scale
ms: Skala

en: Table
ms: Jadual

en: Replacement patterns
ms: Corak gantian

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Please wait...
ms: Sila tunggu...

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
ms: Masukkan satu nilai seperti "512" (bait), "80 KB" (kilobait) atau "50 MB" (megabait) supaya megehadkan saiz fail yang dibenarkan. Jika ditinggalkan kosong, saiz fail akan dihadkan hanya oleh pos maksimum PHP dan saiz fail muat naik (had semasa <strong>%limit</strong>).

en: Image style
ms: Stail imej

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.
