Geofield Map (3.0.1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Value
jv: Biji

en: disabled
jv: mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Weight
jv: Urutan

en: none
jv: ora ana

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Upload
jv: Unggah

en: Options
jv: Opsi

en: Fields
jv: Field

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Please wait...
jv: Mangga dipun tunggu...

en: tiny
jv: tipis

en: small
jv: cilik

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
jv: Isènānā biji kaya "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) utāwā "50 MB" (megabytes) kanggo mbatesi gedhéne berkas sing diidinaké. Yén bijine kosong ukuran berkas diwatesi karo ukuran unggahan berkas maksimum PHP (saiki wates maksimume <strong>%limit</strong>).

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
jv: Pisahaké ekstensi nganggo spasi utāwā koma lan ora ngandhut tandha titik nang ngarepan.
