Geofield Map (8.x-1.28) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: enabled
pl: włączone

en: disabled
pl: wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna wysokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Zoom Control
pl: Sterowanie przybliżeniem

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Field types
pl: Typy pól

en: Scrollwheel
pl: Kółko przewijania

en: Enable scrollwheel zooming
pl: Włącz powięszkanie kółkiem przewijania

en: Default Map Type
pl: Domyślny typ mapy

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Geofield Map
pl: Mapa Geofield

en: Which field contains geodata?
pl: Które pole zawiera geodane?

en: Find my location
pl: Znajdź moją lokalizację
