Geofield Map (8.x-2.41) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: enabled
lt: įjungta

en: Value
lt: Reikšmė

en: disabled
lt: išjungtas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Weight
lt: Svoris

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Scale
lt: Mastelis

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena
