Geofield Map (8.x-2.89) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: disabled
ml: അപ്രാപ്തമാക്കിയ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Upload
ml: അപ്‌ലോഡ്

en: Scale
ml: തോത്

en: Provider
ml: ദാതാവ്
