Geolocation Field (4.0.0-alpha2) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Index
lo: ສາລະບານຂໍ້ມູນ
