Geolocation Field (4.0.0-alpha2) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Search
se: Oza

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Format
se: Formáhtta

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi

en: About
se: Birra
