Geolocation Field (4.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Size
sq: Madhësia

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: none
sq: asnjë

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Time
sq: Ora

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Region
sq: Sektori

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione

en: Direction
sq: Orientimi
