Geolocation Field (4.0.0-alpha3) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Title
br: Titl

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Text
br: Testenn

en: Color
br: Liv

en: Index
br: Meneger

en: Editor
br: Embanner

en: About
br: Diwar-benn

en: Route
br: Hentad
