Geolocation Field (4.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (32 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Prefix
kk: Префикс

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Version
kk: Нұсқа

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Number
kk: Саны

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Time
kk: Уақыт

en: Region
kk: Аумақ

en: Text
kk: Текст

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Comment
kk: Пікір

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: General
kk: Басты

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Color
kk: Түс

en: Direction
kk: Бағыт
