Geolocation Field (4.0.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (56 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Prefix
ku: پێشگر

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Version
ku: وەشان

en: Size
ku: قەبارە

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: none
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Time
ku: کات

en: Format
ku: فۆرمات

en: Region
ku: ناوچە

en: Anchor
ku: لەنگەر

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Text
ku: دەق

en: Content type
ku: جۆری ناوەڕۆک

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: General
ku: گشتی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Minimum height
ku: کەمترین بەرزی

en: Minimum width
ku: کەمترین پانی

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Default value
ku: نرخی بنەڕەتی

en: Index
ku: نوانە

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌

en: Maximum height
ku: گەورەتریب بەرزی

en: Maximum width
ku: گەورەترین پانی
