Geolocation Field (4.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (110 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Description
lv: Apraksts

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Version
lv: Versija

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: North
lv: Ziemeļi

en: East
lv: Austrumi

en: South
lv: Dienvidi

en: West
lv: Rietumi

en: none
lv: neviens

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Font Size
lv: Fonta izmērs

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Time
lv: Laiks

en: Format
lv: Formāts

en: Region
lv: Reģions

en: Anchor
lv: Novietot

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Text
lv: Teksts

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Components
lv: Komponentes

en: Content type
lv: Satura veids

en: Options
lv: Iespējas

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Client ID
lv: Klienta ID

en: Off
lv: Izslēgts

en: Comment
lv: Komentārs

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Term
lv: Termins

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Color
lv: Krāsa

en: Destination
lv: Galamērķis

en: Option
lv: Iespēja

en: Position
lv: Pozīcija

en: Postal code
lv: Pasta indekss

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: Source
lv: Avots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Minimum height
lv: Minimālais augstums

en: Minimum width
lv: Minimālais platums

en: Default map type
lv: Noklusējuma kartes tips

en: Map
lv: Karte

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Style
lv: Stils

en: Standard
lv: Standarta

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom right
lv: Apakšējā labajā pusē

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Transparent
lv: Caurspīdīgs

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Package
lv: Paka

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Data
lv: Dati

en: About
lv: Par

en: Setting
lv: Iestatījums

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Metric
lv: Metrisks

en: Route
lv: Maršruts

en: Direction
lv: Virziens

en: Maximum height
lv: Maksimālais augstums

en: Maximum width
lv: Maksimālais platums

en: Directions
lv: Virzieni

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Select which display or displays this should attach to.
lv: Atlasiet, kuram attēlojumam vai attēlojumiem tas jāpievieno.

en: - All -
lv: - Visi -

en: Layers
lv: Slāņi

en: Styles
lv: Stili

en: Exposed
lv: Eksponēts
