Geolocation Field (4.0.0-alpha5) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Content
am: ይዞታ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Version
am: ሥሪት

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: none
am: ምንም

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: Time
am: ሰዓት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Region
am: ክልል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: ID
am: አይዲ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Color
am: ቀለም

en: Position
am: ቦታ

en: Source
am: ምንጭ

en: Top left
am: ከላይ በስተግራ

en: Top right
am: ከላይ በስተቀኝ

en: Bottom right
am: ከታች በስተቀኝ

en: Bottom left
am: ከታች በስተግራ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Setting
am: ቅንብሮች

en: Route
am: ፈለግ

en: Direction
am: አቅጣጫ

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
