Geolocation Field (4.0.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (110 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: On
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Version
fi: Versio

en: Size
fi: Koko

en: Links
fi: Linkit

en: Search
fi: Etsi

en: Number
fi: Numero

en: Country
fi: Maa

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: North
fi: Pohjoinen

en: East
fi: Itä

en: South
fi: Etelä

en: West
fi: Länsi

en: none
fi: ei yhtään

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Time
fi: Aika

en: Format
fi: Muoto

en: Region
fi: Alue

en: Anchor
fi: Ankkuri

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Text
fi: Teksti

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Components
fi: Komponentit

en: Options
fi: Valinnat

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Url
fi: Osoite

en: Off
fi: Pois päältä

en: Comment
fi: Kommentti

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Address
fi: Osoite

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Color
fi: Väri

en: Padding
fi: Täyte

en: Destination
fi: Kohde

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: Position
fi: Sijoitus

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Full
fi: Kokonainen

en: Token
fi: Muuttuja

en: Countries
fi: Maat

en: Address Field
fi: Osoitekenttä

en: Source
fi: Lähde

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Feature
fi: Ominaisuus

en: Minimum height
fi: Vähimmäiskorkeus

en: Minimum width
fi: Vähimmäisleveys

en: Map
fi: Kartta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Standard
fi: Standardi

en: Top left
fi: Vasemmalla ylhäällä

en: Top right
fi: Oikealla ylhäällä

en: Bottom right
fi: Alhaalla oikealla

en: Bottom left
fi: Alhaalla vasemmalla

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Image path
fi: Kuvien hakupolku

en: Relationship type
fi: Relaation tyyppi

en: Index
fi: Indeksi

en: Editor
fi: Editori

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Transparent
fi: Läpinäkyvä

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Overlay
fi: Päällys

en: Package
fi: Pakkaus

en: Attribution
fi: Nimi mainittava

en: About
fi: Tietoja

en: Setting
fi: Asetus

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Route
fi: Reitti

en: Direction
fi: Suunta

en: Creator
fi: Luoja

en: Maximum height
fi: Maksimikorkeus

en: Maximum width
fi: Maksimileveys

en: Symbol
fi: Symboli

en: Kilometers
fi: Kilometriä

en: Providers
fi: Tarjoajat

en: Displays
fi: Näytöt

en: Select which display or displays this should attach to.
fi: Valitse mihin sivuun tai sivuihin tämän tulisi liittyä.

en: Styles
fi: Tyylit

en: Top center
fi: Ylhäällä keskellä

en: Bottom center
fi: Alhaalla keskellä

en: Max width
fi: Enimmäisleveys

en: Libraries
fi: Kirjastot

en: Exposed
fi: Näytetään käyttäjille

en: Boundary
fi: Raja

en: Address field
fi: Osoitekenttä
