Geolocation Field (4.0.0-alpha5) - en to si translation catalogue (14 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Value
si: අගය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Index
si: පටුන

en: Direction
si: දිශාව
