Geolocation Field (4.0.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (38 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Content
ast: Conteníu

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Version
ast: Versión

en: Size
ast: Tamañu

en: Search
ast: Guetar

en: Number
ast: Númberu

en: Weight
ast: Pesu

en: none
ast: nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Time
ast: Hora

en: Format
ast: Formatu

en: Region
ast: Rexón

en: Anchor
ast: Anclax

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Text
ast: Testu

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Options
ast: Opciones

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Comment
ast: Comentariu

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu

en: General
ast: Xeneral

en: Background color
ast: Color de fondu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
