Geolocation Field (4.0.0-alpha7) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: On
af: Op

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Version
af: Weergawe

en: Reset
af: Herstel

en: Number
af: Getal

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: North
af: Noord

en: East
af: Oos

en: South
af: Suid

en: West
af: Wes

en: none
af: geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Time
af: Tyd

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Options
af: Opsies

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Comment
af: Kommentaar

en: Location
af: Ligging

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Color
af: Kleur

en: Source
af: Bron

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: Direction
af: Rigting

en: - All -
af: - Alle -

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Master
af: Meester
