Geolocation Field (4.0.0-alpha7) - en to ht translation catalogue (22 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Content type
ht: Tip kontni

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Comment
ht: Komantè

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la

en: Desc
ht: Des

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
