Geolocation Field (4.0.0-alpha7) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Prefix
mg: Tovona

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Comment
mg: Heviteny

en: Source
mg: Loharano
