Geolocation Field (4.0.0-beta1) - en to ne translation catalogue (51 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Version
ne: संस्करण

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: URL
ne: यूआरएल

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Text
ne: अक्षर

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Location
ne: स्थान

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Color
ne: रंग

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Source
ne: स्रोत

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Index
ne: सूची

en: 2
ne: २

en: About
ne: बारेमा

en: Route
ne: मार्ग

en: Direction
ne: दिशा

en: « First
ne: « पहिलो

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
