Geolocation Field (4.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (34 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Prefix
sr: Префикс

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Enable
sr: Укључи

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Time
sr: Време

en: Region
sr: Регион

en: Text
sr: Текст

en: Components
sr: Компоненте

en: ID
sr: ИД

en: Bottom
sr: Дно

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Color
sr: Боја

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Setting
sr: Подешавање

en: Route
sr: Рута

en: Direction
sr: Смер

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
