Geolocation Field (4.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (21 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Prefix
os: Префикс

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Version
os: Верси

en: Number
os: Нымæц

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.

en: none
os: нæй

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд

en: Time
os: Афон

en: Format
os: Формат
