Geolocation Field (8.x-1.8) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Prefix
fil: Unlapi

en: Suffix
fil: Hulapi

en: Value
fil: Halaga

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda
