Geolocation Field (8.x-2.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (20 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: enable
ml: പ്രവർത്തനക്ഷമമാക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Enable
ml: പ്രാപ്തമാക്കുക

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Route
ml: മാര്‍ഗ്ഗം
