Geolocation Field (8.x-2.0-beta1) - en to eo translation catalogue (36 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: enable
eo: ŝaltu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Description
eo: Priskribo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Version
eo: Versio

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: Country
eo: Lando

en: Weight
eo: Pezo

en: The configuration options have been saved.
eo: Agordaj opcioj estas konservitaj.

en: none
eo: neniu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Region
eo: Regiono

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Postal code
eo: Poŝtkodo

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Apply
eo: Apliku

en: Route
eo: Vojo

en: Icon path
eo: Vojo al bildsimbolo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
