Geolocation Field (8.x-3.0-rc1) - en to bg translation catalogue (41 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Enable
bg: Активирай

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Version
bg: Версия

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: North
bg: Север

en: East
bg: Изток

en: South
bg: Юг

en: West
bg: Запад

en: none
bg: не

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Region
bg: Област на сайта

en: Anchor
bg: Котва

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Address
bg: Адрес

en: General
bg: Общи

en: Right
bg: Дясно

en: Apply
bg: Търси

en: Metric
bg: Метрична

en: Direction
bg: Посока
